Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ninja Turtles Shredder’s Revenge - unik, blokowanie ciosów

Jak radzić sobie z atakami wrogów.

Podczas zabawy w TMNT Shredder’s Revenge w wielu wyzwaniach musimy pokonać poziom bez otrzymywania obrażeń. Poniżej wyjaśniamy, jak uchronić się przed atakami wrogów.

Chociaż niektórzy przeciwnicy mogą blokować nasze ciosy, to żółwie i ich sprzymierzeńcy niestety takiej zdolności nie posiadają. Jedyne co możemy zrobić, to wykonać unik.

Aby uciec przed ciosem, musimy przytrzymać klawisz kierunku i wcisnąć klawisz uniku (S na klawiaturze, B na padzie Xbox lub Kółko na kontrolerze PlayStation). Możemy również spróbować przeskoczyć nad lecącym pociskiem lub szarżującym wrogiem, jednak nie zapewnia to czasowej nietykalności, jak w przypadku uniku.

Jeśli wykonujemy aktualnie zwykłe combo, to wykonanie uniku natychmiast anuluje aktualną animację. Oznacza to, że możemy skupić się na ciągłym atakowaniu wroga i w momencie zagrożenia bez konsekwencji wykonać ucieczkę. Unik ma stosunkowo długą animację, w czasie której jesteśmy całkowicie niewrażliwi na ciosy.

Następnie: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - pasek ninja power, naładowanie super ataku

Spis treści: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - nowe ciosy, jak odblokować

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze