Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ninja Turtles Shredder’s Revenge - kooperacja: jak grać lokalnie i przez sieć

Wspólna gra z przyjaciółmi.

TMNT Shredder's Revenge mocno stawia na grę w kooperacji. W obu trybach siły może połączyć maksymalnie do sześciu graczy w trybie lokalnym lub przez sieć.

Tytuł posiada wsparcie dla systemu crossplay, jednak w ograniczonym zakresie. Użytkownicy PlayStation oraz Nintendo Switch mogą grać tylko z posiadaczami tej samej konsoli, jednak gracze na Xboxie mogą się połączyć ze znajomymi na komputerze, o ile ci posiadają wydanie z Aplikacji Xbox (lub Game Pass) albo Epic Games Store. Użytkownicy Steama tymczasowo grają na osobnych serwerach.


Na tej stronie:

Zakładanie rozgrywki

Aby rozpocząć grę lokalną, wystarczy jedynie, by każdy gracz połączył swój kontroler do komputera lub konsoli, po czym na ekranie startowym każdy musi wcisnąć przycisk Start i wybrać postać (1)

Gdy chcemy grać przez sieć, to gospodarz na ekranie mapy musi wcisnąć przycisk odpowiedzialny za stworzenie lobby (2) i na kolejnym ekranie wybrać Create Party (analogicznie inny uczestnik zabawy wybiera Join Friends i wyświetla listę aktywnych gier znajomych)

W kolejnym menu możemy wybrać, czy nasze lobby będzie publiczne, tylko dla znajomych lub prywatne i ograniczone do użytkowników, których sami zaprosimy.

Po utworzeniu lobby możemy kliknąć przycisk Invite, aby zaprosić wybranych znajomych z listy (3)

Jeśli chcemy zagrać ze znajomymi, którzy kupili grę przez Epic Games Store, to najpierw musimy w opcjach gry wybrać połączenie konta Xbox z kontem Epic Games.


Dołączenie do rozgrywki innych graczy

Aby dołączyć do innych graczy musimy wybrać tryb i znajdować się na ekranie wyboru postaci. Stąd mamy do wyboru dwie opcje (4), (5).

Funkcja Find Players umożliwia dołączenie do lobby losowych graczy. Po wybraniu tej opcji zobaczymy listę aktualnie trwających rozgrywek (6)

Natomiast aby dołączyć do znajomych musimy wybrać Party up, a następnie zakładkę Join Friends (7).

Na kolejnym ekranie wyświetli się lista trwających rozgrywek naszych znajomych.

Następnie: Ninja Turtles Shredder's Revenge - Casey Jones: odblokowanie ukrytej postaci

Spis treści: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - leczenie i ożywianie towarzyszy

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze