Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Żółwie Ninja w Netfliksie. TMNT: Shredder's Revenge dołącza do biblioteki gier

Cowabunga!

Lista gier dostępnych w ramach subskrypcji Netflix znowu się rozrasta i zaskakuje tytułem, który w ubiegłym roku zebrał świetne oceny. Abonenci usługi mogą już zagrać w Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge.

Netflix to już nie tylko filmy i seriale, a oficjalna aplikacja streamingowego giganta na urządzeniach mobilnych z Androidem lub iOS wzbogaca się o kolejną darmową niespodziankę. Shredder’s Revenge uzyskało dobre oceny w recenzjach i zostało bardzo ciepło przyjęte przez graczy.

Tak jak we wszystkie gry w ramach subskrypcji, można ją włączyć tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej Netflixa - na telefonie lub tablecie. Gra jest odpowiednia do zabawy pojedynkę lub w kooperacji aż do 6 osób. Premiera TMNT: Shredder's Revenge miała miejsce 16 czerwca 2022 roku.

TMNT: Shredder's Revenge dołącza więc do biblioteki gier, w której znajdziemy między innymi Twelve Minutes, Kentucky Route Zero, Cats & Soup, Spiritfarer, Moonlighter czy równie lubiane Into the Breach.

Niedawno zastanawialiśmy się, czy Netflix zwojuje branżę gier. Działania takie jak np. podjęcie współpracy z Ubisoftem pokazały, że Netflix traktuje dział gier poważnie. Najnowsze ogłoszenie TMNT: Shredder's Revenge powiększającego bibliotekę usługi jest kolejnym dowodem na chęć walki w nowym obszarze.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze