Skip to main content

Ninja Turtles Shredder’s Revenge - pasek ninja power, naładowanie super ataku

Jak wykonać ciosy specjalne.

Podczas przechodzenia kampanii w TMNT Shredder’s Revenge niezbędne będzie użycie specjalnych ataków. Do wykonania akcji niezbędne jest naładowanie paska super ataku. Poniżej wyjaśniamy jego działanie.

Pasek Special (1) widoczny jest obok paska zdrowia . Wykonywane z jego pomocą potężne ciosy trafiają wielu wrogów jednocześnie, zadając przy tym ogromne obrażenia. Zwykłych przeciwników powali pojedyncze dotknięcie podczas ataku, na silniejszych potrzeba całej animacji.

Aby naładować pasek, musimy po prostu atakować wrogów, nie dając się przy tym trafić. Otrzymanie obrażeń zresetuje niepełny wskaźnik do zera. Możemy również użyć drwiny (taunt), by od razu zapełnić jeden pasek. Jest to długa animacja i nie zawsze jest czas ją wykonać w czasie walki, a otrzymanie obrażeń w czasie jej wykonywania przerywa ładowanie paska.

Drwiny można wykonać w dowolnym momencie. Warto to zrobić kilka razy pomiędzy walkami, aby zacząć następne starcie z maksymalną liczbą dostępnych super ataków.

Kiedy przeciwnik zostanie pokonany, możemy też go jeszcze przez chwilę okładać, wciąż napełniając pasek. Można to wykorzystać, aby lepiej przygotować się na starcie, czekające na nas na kolejnym ekranie.

Pasek możemy naładować dwa razy, a po osiągnięciu wyższego poziomu doświadczenia aż trzy razy. Oznacza to, że możemy wykonać do trzech specjalnych ataków pod rząd.

Spis treści: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Ninja Turtles Shredder’s Revenge - unik, blokowanie ciosów

Zobacz także