Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed Heat - żądza prędkości zaspokojona? Wrażenia z gry

Gameplay z wyścigów dziennych i nocnych.

Podczas targów Gamescom mogliśmy przetestować Need for Speed Heat. Demo najnowszej odsłony cyklu od EA było krótkie, ale pozwoliło zapoznać się z najważniejszymi elementami gry.

Nasze wrażenia przedstawiamy w materiale wideo, z zarejestrowaną w Kolonii rozgrywką. Heat uruchomiony był na PC w rozdzielczości 4K na wysokich ustawieniach graficznych - stąd okazjonalne spadki płynności.

Model jazdy jest w przyjemny sposób zręcznościowy i pozwala na wygodny drifting oraz rozwijanie wielkich prędkości. Jednocześnie komputerowi przeciwnicy naprawdę dają z siebie wszystko - osiągnięcie wysokiego miejsca w stawce wyścigu naprawdę nie było łatwe.

W nielegalnych wyścigach nocnych policja nie daje spokoju uczestnikom. Przedstawicieli prawa jest więcej niż w Payback, są też bardziej agresywni, a nasze auto częściej może ulec zniszczeniu, co wiąże się z aresztowaniem.

System modyfikacji aut jest rozbudowany, a zdobywanie kolejnych części ma być związane wyłącznie z kupowaniem ich za walutę zarabianą podczas wyścigów - a nie z paczkami czy loot boxami.

NFS Heat zadebiutuje już 8 listopada.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze