Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Top 10: Najlepsze mody do GTA 4

Jeszcze lepsze GTA 4: modyfikacje z ultra grafiką, supermocami i prywatną armią bohatera. Zobacz wszystkie.

Wydane w ubiegłym roku, a zmierzające na PC piąte Grand Theft Auto odniosło ogromny sukces i zachwyciło graczy na całym świecie. Poprzednia odsłona - GTA 4 - do dziś cieszy się jednak wielką popularnością - przede wszystkim na PC. Powodem są interesujące modyfikacje.

Stworzone przez zdolnych użytkowników dodatki pozwalają na różne sposoby urozmaicić rozgrywkę i upiększyć oprawę graficzną GTA 4. Przygotowaliśmy tę listę, by wymienić te najciekawsze i najbardziej udane mody.

Jak instalować mody do GTA 4

Najnowszy patch do GTA 4 to aktualizacja 1.0.7.0, polecamy jednak, byście zainstalowali wcześniejszą wersję - 1.0.4.0.

Instalacja poszczególnych modyfikacji jest wyjaśniona w pliku tekstowym dołączonym do każdego dodatku - przy każdym modzie podajemy link, skąd można go pobrać. Zazwyczaj proces ogranicza się do przeniesienia plików do głównego folderu z grą. Przed każdą instalacją najbezpieczniej jest skopiować oryginalną zawartość folderu.

Przy instalacji niektórych modów niezbędne jest posiadanie narzędzi Spark IV. To prosty w obsłudze interfejs, który pozwala ingerować w pliki modeli czy animacji. Program sam wykrywa zainstalowane GTA 4 i czytelnie wyświetla wszystkie foldery.

Niestety, GTA 4 nie wspiera systemu Warsztatu Steam - choć gra jest dostępna na tej platformie.

Piszcie w komentarzach, jeżeli uważacie, że pominęliśmy wartą uwagi modyfikację i dzielcie się wrażeniami, jeżeli przetestowaliście już rozszerzenia z naszej listy.

Zaczynamy! Przejdź na następną stronę.

Daj się zaskoczyć - wybierz losową modyfikację.

Komentarze