Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rockstar porzucił podobno pomysł na remastery GTA 4 i Red Dead Redemption

Już kilka lat temu.

Rockstar już „kilka lat temu” miał porzucić pomysły na odświeżenie GTA 4 oraz pierwszego Red Dead Redemption.

Wieści nie są oficjalne. Przekazał je na Twitterze leaker „Tez2”, specjalizujący się właśnie w doniesieniach na temat tego studia. W przeszłości trafnie informował choćby o planach związanych z RDR2 na PC.

„Jak ujawniło wiarygodne źródło z wiedzą na temat planów Rockstara, remastery GTA 4 i RDR 1 rozważano kilka lat temu, ale Rockstar zdecydował się nie rozwijać tych projektów - napisał. „Słaby odbiór GTA: The Trilogy - The Definitive Edition mógł wpłynąć na tę decyzję”.

Ostatnie zdanie stoi nieco w sprzeczności z pierwszym. Zestaw remasterów ukazał się przecież dopiero pod koniec ubiegłego roku, więc trudno wyobrazić sobie, jak miał wpłynąć na decyzję podjętą „kilka lat temu”.

Dzisiaj obie produkcje pozostają dostępne na Xbox Series X/S w ramach kompatybilności wstecznej. Red Dead Redemption nigdy nie ukazało się poza PS3 i X360, więc tutaj nowe odsłony byłby z pewnością szczególnie mile widziane.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto IV

PS3, Xbox 360, PC

Red Dead Redemption

PS4, PS3, Xbox 360, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze