Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat 1 - Koins, żetony: co to, jak zdobyć

Wszystko o darmowej wirtualnej walucie.

W Mortal Kombat 1 - podobnie jak w poprzednich częściach - mamy do dyspozycji wiele kostiumów i przedmiotów kosmetycznych pozwalających dostosować wygląd naszego wojownika. Niestety nie wszystkie rzeczy da się zdobyć bez wydawania gotówki.


Na tej stronie:


Do czego służą żetony (Koins)

Żetony to wirtualna waluta, którą zdobywamy podczas gry w Mortal Kombat 1. Żetonów nie można kupić za prawdziwe pieniądze i stanowią one nagrodę za wygrywane walki czy ukończone wyzwania w każdym z trybów gry. Po uzbieraniu odpowiedniej sumy możemy wydać żetony w Kapliczce (opcja Dodatki w menu głównym gry), gdzie za 1000 żetonów kupimy jeden losowy przedmiot kosmetyczny.

W ten sposób zdobędziemy skórki i elementy wyposażenia, ale też dodatkowe ruchy (drwiny, brutality, fatality) czy palety kolorystyczne. Niestety ze względu na ogromną losowość odblokowanie wszystkiego może zająć nam naprawdę dużo czasu.


Jak zdobyć żetony (Koins)

Żetony zdobędziemy na wiele sposobów, ponieważ stanowią one nagrodę za niemal każdą aktywność w grze - od ukończenia samouczka i kampanii, po wygrywanie walk przeciw komputerowi oraz żywym graczom. Dobrym źródłem żetonów są codzienne zadania, które znajdziemy w menu Sklepu.

Warto też spędzić trochę czasu w trybie Inwazje, gdzie także zdobędziemy mnóstwo żetonów, a przy okazji odblokujemy wiele różnorodnych przedmiotów kosmetycznych.

Spis treści: Mortal Kombat 1 - poradnik i najlepsze porady

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mortal Kombat 1

PS5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze