Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Minecraft ma już nietoperze, a teraz dostanie Batmana

Wydano DLC.

Jak lepiej uczcić jutrzejszą premierę Gotham Knights, jeśli nie poprzez najnowszą grę z Batmanem? Mowa oczywiście o Minecrafcie, którzy otrzymał właśnie DLC z Mrocznym Rycerzem i ferajną.

Lataj nocą jako Krzyżowiec w Pelerynie i uratuj miasto przed Harley Quinn, Jokerem, Pingwinem i innymi nikczemnymi superzłoczyńcami z uniwersum DC. Zbadaj legendarną Jaskinię Batmana, wykorzystaj Bat-Gadżety w swoim pasie narzędziowym i rozwiązuj zagadki, aby naprawić sabotowany portal Netheru i uratować Alfreda!” - czytamy w opisie.

Otrzymujemy nie tylko skiny dla postaci, ale także sporych rozmiarów mapę pełną atrakcji z uniwersum DC. Zaczynamy w Batjaskini, gdzie dowiadujemy się, że złoczyńcy porwali Alfreda i uwięzili go w Netherze, po czym uszkodzili portal do krainy.

Screen z dodatku Batman do Minecrafta
Screen z dodatku Batman do Minecrafta
Screen z dodatku Batman do Minecrafta

Trzeba więc zbadać pełne mobów miasto Gotham w poszukiwaniu bloków obsydianu, ale jest też sporo pobocznych atrakcji: rozwiązywanie zagadek Riddlera, budowanie maszyn w bazie lub też patrolowanie ulic miasta. Nie brakuje gadżetów do skonstruowania, z batarangami na czele. Pojeździmy nawet batmobilem.

Złoczyńcy także przenoszą unikatowe bronie, jak trujące grzyby Posion Ivy, nieznośne misie panda od Harley Quinn i tak dalej. Łącznie w pakiecie otrzymamy aż osiemnaście skinów. DLC o wiele mówiącym tytule „Batman” jest już dostępne we wbudowanym sklepie, wycenione na 1340 monet.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze