Skip to main content

Bloodborne dostało krótki film… w Minecrafcie

Wyszło całkiem nieźle.

Gdy wydaje się, że Bloodborne odmieniono już przez wszystkie przypadki, znajduje się kolejny interesujący projekt fanów nieodżałowanej produkcji z PS4. Tym razem grę przeniesiono... do Minecrafta.

To także nie będzie do końca nowość, ponieważ w ubiegłym roku opisywaliśmy już pracę, która przenosiła miasto Yharnam do klockowego świata produkcji Mojang. Teraz ten sam twórca - „Potomy” - idzie jednak o krok dalej, ponieważ przygotował imponujący film.

„Po miesiącach wysiłków jesteśmy podekscytowani, że możemy zaprezentować nasz oszałamiający film krótkometrażowy!” - czytamy w opisie. „Włożyliśmy w ten projekt naszą krew oraz duszę i nie możemy się doczekać, by podzielić się z wami dziełem. Mam nadzieję, że wszystkim się podobało”.

„Potomy” miał tym razem sporo pomocników, a jego prace można wspierać w serwisie Patron, gdzie wpłata przełoży się choćby na możliwość pobrania mapy Bloodborne, by sprawdzić Yharnam samodzielnie. Jeśli uzbroimy się w cierpliwość, całość powinna trafić w przyszłości do sieci także za darmo.

Wracając do materiału wideo, ten jest może nieco zbyt mroczny, ale poza tym wiernie odtwarza gotycką atmosferę oraz potyczkę, na jaką możemy natknąć się w grze. Teraz pozostaje już tylko powrócić do czekania na pełnoprawną konwersję PC od FromSoftware, lub chociaż na natywną wersję na PS5...

Read this next