Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3 - Misja poboczna: Thomas Burke - IRA nie prosi

Zadanie dodatkowe, w którym dostarczamy znajomemu wybrane przez niego pojazdy.

Zadanie pojawi się w twoim dzienniku automatycznie po zakończeniu narady w ramach misji głównej Bayou: Posiedzenie - Emocjonalny stosunek. Twoim celem będzie udanie się do Thomasa i próba rozwiązania pewnego problemu.

Uwaga: Jeśli masz problem z rozpoczęciem danej misji (np. nie widzisz celu na mapie głównej), to wejdź w głównym menu, na Mapie, do zakładki Cele (lewy dolny narożnik ekranu lub Kwadrat/X na konsolach) i wybierz dany rozdział z zakładek. Pod obrazkiem pojawi się lista bieżących misji. Wybierz tę, która cię interesuje i zaznacz ją (w lewym górnym narożniku z nazwą misji pojawi się biały znaczek). W tym momencie na mapie pojawi się ponownie znacznik wskazujący miejsce, do którego masz się udać, aby rozpocząć zadanie.


Misja: Znajdź i ukradnij wyznaczone pojazdy

Burke opowie ci, że zależy mu na trzech specjalnych samochodach marki Richmond Lux i w dodatku w kolorze pomarańczowym. Twoim celem będzie ich odnalezienie i sprowadzenie na złomowisko Thomasa.

Richmond Lux, jak nowy

Jeśli chcesz szybko zlokalizować auta, to zbliż nieco mapę na którąś z dzielnic (oprócz Bayou). Wyświetli się szara ikona z kluczem i śrubokrętem - to jest właśnie miejsce, gdzie znajdziesz auto. Udaj się na miejsce, ukradnij pojazd (obrazek powyżej) i wróć z nim do Burke'a.

Następnie załatw mu jeszcze dwa takie samochody. W kolejnym zleceniu będziesz musiał zlokalizować i dostarczyć mu trzy nowe pojazdy. Tym razem będą to trzy czerwone De'Leo Capulets. Ponownie zlokalizuj je na mapie, ukradnij i wróć. Tym razem zadanie może być nieco trudniejsze, ponieważ wozy są pilnowane przez policjantów - tych możesz jednak ogłuszyć lub ukraść wóz i uciec pościgowi.


Spis treści: Mafia 3 - Poradnik, Solucja

Następnie: Mafia 3 - Misja poboczna: Alma Diaz - Wydaje się proste


W kolejnych zleceniach Burke poprosi o trzy zielone terenowe Bulworth Aspens, a następnie trzech łodzi Cutler 50, a w końcu trzech niebieskich Samson Dukes (auto sportowe). Po wykonaniu wszystkich zleceń Burke bardziej zaufa Lincolnowi - powie mu, że ma raka i chce wspomóc córkę w rozkręceniu własnego biznesu.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze