Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3: Edycja Ostateczna bez ulepszeń dla PS4 Pro i Xbox One X - wydawca zapewnia, że to błąd

Trwają prace nad naprawą usterki.

W ubiegłym tygodniu zadebiutowało Mafia 3: Edycja Ostateczna, czyli wydanie zawierające podstawową produkcję i wszystkie DLC. Odkryto jednak, że nowa wersja utraciła ulepszenia dla PS4 Pro i Xbox One X.

Pierwotna edycja na mocniejszych konsolach Sony i Microsoftu działała odpowiednio w 1440p i 1728p, które były następnie skalowane szachownicowo do 4K. Nasi koledzy z Digital Foundry zauważyli jednak, że nowa wersja na platformie koncernu z Redmond działa jedynie w 900p.

Cover image for YouTube videoMafia III Definitive Edition Announce

Na problem zwrócili również uwagę użytkownicy forum Reddit. Internauci przekonują, że zbiorcze wydanie produkcji na mocniejszych konsolach wygląda gorzej niż oryginalna wersja.

„Zespół odpowiedzialny za Mafia 3: Edycja Ostateczna jest świadomy problemu i pracuje nad jak najszybszym przywróceniem wsparcia dla Xbox One X i PlayStation 4 Pro” - oznajmił przedstawiciel wydawcy, firmy 2K Games, poproszony o komentarz przez Digital Foundry.

Mafia 3: Edycja Ostateczna jest darmowa dla posiadaczy oryginału

Na razie nie wiadomo, kiedy twórcy nowej edycji produkcji opublikują stosowną aktualizację. Warto zaznaczyć, że wraz ze zbiorczą edycją trzeciej części serii ukazał się remaster Mafia 2, a w sierpniu zadebiutuje pełnoprawny remake pierwszej odsłony cyklu.

Źródło: Eurogamer.net

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mafia III

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze