Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia Trilogy w pierwszym zwiastunie - więcej informacji wkrótce

Powrót znanej serii.

2K Games zapowiedziało Mafia Trilogy i opublikowało pierwszy teaser projektu. Nie ujawniono jednak żadnych szczegółów, obiecując, że więcej informacji firma przedstawi 19 maja.

Nazwa sugeruje, że pozycja jest pakietem trzech części serii. Na razie jednak nie jest jasne, czy pierwsze dwie produkcje - wydane oryginalnie w 2002 i 2010 roku - są remasterami, czy remake'ami.

Zobacz na YouTube

W zwiastunie pojawiły się jednak sceny, które najwyraźniej pochodzą ze starszych gier i zauważyć można odświeżoną grafikę. Warto zaś zaznaczyć, że trzecia odsłona ukazała się cztery lata temu, w związku z czym jej oprawa wizualna zapewne nie wymaga znacznego odnowienia.

Data premiery i platformy docelowe Mafia Trilogy nie są znane, ale gra powinna trafić na PC i konsole. Za tytuł odpowiada Hangar 13, czyli studio, które zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami miało pracować nad powrotem do gangsterskiego cyklu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mafia

PS2, Xbox, PC

Mafia II

PS3, Xbox 360, PC

See 1 more

Mafia III

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze