Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3 - Delray Hollow: Z krwi i kości - Heroina: Dilerzy, soldati, Czteropalczasty Charlie

Misje: Przesłuchaj dilerów, Zniszcz heroinę, Zabij soldati, Skonfrontuj się z „Czteropalczastym” Charliem.

Zadanie aktywuje się automatycznie po przejęciu biznesu sutenerskiego w misji Prostytucja: Zabij Merle'a Jacksona. Kiedy to nastąpi udaj się na wskazany przystanek autobusowy i poczekaj na nim na Donovana.

Znajomy zdradzi ci nieco szczegółów związanych z narkotykowym biznesem. Jednocześnie podaruje ci podsłuchy, które będziesz musiał zamontować w kościele baptystów. Warto tu dodać, że od tej pory będziesz mógł zakładać je w oznaczonych skrzynkach, dzięki czemu zdobędziesz informacje o nielegalnych działaniach.

Donovan posiada dla ciebie nowe informacje

Wejdź w interakcję ze skrzynką (obrazek powyżej), przy której stoi bohater (otwierasz ją tak samo, jak zamki w drzwiach), a następnie załóż podsłuch. W ten sposób będziesz mógł w trybie wywiadowczym namierzać przeciwników, nawet jeśli znajdują np. za ścianami.

Dowiesz się także, że zbierane części elektryczne (TL-49), to elementy przy pomocy których możesz tworzyć nowe podsłuchy. Znajdziesz je w wielu częściach miasta - kiedy zbliżysz się do takiego przedmiotu zostanie oznaczony zieloną ikoną na mini mapie.


Misja: Przesłuchaj dilerów Charliego

Po założeniu podsłuchów otrzymasz kolejne zadanie. Będziesz musiał dotrzeć do ludzi Charliego i przesłuchać ich. Skieruj się do miejsca zaznaczonego na mapie i udaj się do uliczki.

Możesz szybko rozprawić się z rywalami lub odwrócić ich uwagę i załatwiać po kolei

Zobaczysz, jak kilku brutali znęca się nad ofiarą. Podbiegnij do skrzynek i gwizdnij lub pokaż się jednemu z nich, aby do ciebie podszedł. Po jego wyeliminowaniu dobiegnij do dwóch pozostałych (obrazek powyżej) - szybko przyłóż jednemu, a informatora zacznij przesłuchiwać. Pod koniec zdecyduj czy chcesz go zabić (otrzymasz 500 dolarów) czy też dołączyć go do swojej organizacji (biznes zyska 1000 dolarów).


Misja: Zniszcz heroinę Charliego

Po uzyskaniu informacji na temat heroiny skieruj się do zaznaczonego na mapie miejsca. Okaże się, że towar jest przechowywany w nieźle strzeżonym domu. Wejdź na główną ścieżkę i wyeliminuj wartownika stojącego przy garażu z prawej.

Przeciwników na podwórku możesz zwabiać gwizdaniem i eliminować jednego po drugim

Następnie wskocz na mur przed tobą (uważaj na strażników z lewej) i ukryj się za workami. Z lewej jest przeciwnik, którego możesz zwabić gwizdnięciem (obrazek powyżej). Po pozbyciu się go w identyczny sposób załatw dwóch rywali z prawej strony w momencie, gdy się rozejdą.

Teraz wejdź do głównego budynku korzystając z frontowego wejścia - postaraj się to uczynić szybko, bo możliwe, że na schodach z lewej ustawi się przeciwnik obserwujący wejście. Możesz spróbować się z nim rozprawić lub po prostu sprawnie wtargnąć do środka.

Główna hala produkcji heroiny

Z prawej strony znajduje się pomieszczenie z apteczką natomiast przed tobą podwójne drzwi, które otwórz. Trafisz w ten sposób do pomieszczenia, gdzie półnagie kobiety produkują narkotyk. Warto przejść przez halę, wyeliminować pojedynczego strażnika na drugim końcu i wejść do gabinetu, gdzie znajdziesz sporo dolarów i obraz Vargasa. Po przeszukaniu miejsca wróć na halę i zniszcz kilka skrzyń z heroiną (obrazek powyżej). Podchodź do nich, wciśnij klawisz, który się pojawi i trzymaj tak długo, aż Lincoln zniszczy towar.

Uważaj w tym czasie na rywali, którzy mogą cię zaatakować. W pierwszej kolejności eliminuj osoby z napisem wartownik nad głową - mogą one wzywać alarmy, a jeśli im nie przeszkodzisz, to po chwili nadjedzie wóz wypełniony rywalami. Po zniszczeniu skrzyń i mocnym obniżeniu wartości wrogiego biznesu opuść teren.


Misja: Przesłuchaj dilerów Charliego (2)

Po zniszczeniu towaru w zakładzie otrzymasz wytyczne, aby zlokalizować kolejnych handlarzy i zdobyć od nich nowe informacje. Możesz otrzymać namiary na jedną z dwóch knajp - Catfish Queen lub Double Barrel Bar. Zanim wejdziesz do jednego lub drugiego możesz w ich okolicy odnaleźć skrzynki, gdzie Lincoln może umieścić podsłuchy.

Wywab informatora z baru i przesłuchaj go w ustronnym miejscu

W obydwu przypadkach dotarcie do inforamtora wygląda podobnie. Możesz wejść do środka i spróbować go przesłuchać od razu. Licz się jednak z tym, że właściciele knajp mogą być nieprzychylni czarnoskórym i zaczną dzwonić na policję. Inna możliwość to próba wywabienia informatora z budynku np. gwiżdżąc na niego z tyłu budynku. Kiedy ten wyjdzie z baru (obrazek powyżej) zwab go w ustronne miejsce i przesłuchaj na spokojnie.


Misja: Zabij soldati Charliego

Po dokonaniu przesłuchania otrzymasz namiary na dwóch ludzi Charliego. Pierwszy, to Doug „Siekiera" Marcheti (#1 na obrazku poniżej), a drugi Deacon Caruso (#2 na obrazku poniżej). Kolejność ich eliminowania zależy jedynie od twojej decyzji.

Soldati Charliego to Doug (#1) oraz Deacon (#2)

Jeśli chodzi o Douga, to udaj się we wskazane miejsce i przejdź na podwórko w pobliże domu, w którym się znajduje. Na placu jest kilku przeciwników, ale wystarczy ustawić się za drewnianym płotem z prawej (na prawo od przyczepy kempingowej).

Gwizdnij przy płocie, a Doug sam wejdzie ci pod nóż

Jeśli z tego miejsca gwizdniesz, to sprowokujesz Douga (#1) do wyjścia z budynku. Po chwili zacznie iść w twoją stronę (obrazek powyżej) - wystarczy teraz poczekać, aż przeciwnik się zbliży i załatwić go. Gdyby fortel nie wypalił, to załatw ludzi na placu, wejdź do domu i rozpraw się z przeciwnikiem w środku.

W przypadku Deacona (#2) skieruj się na jego rewiry. Okaże się, że przebywa budynku, przed którym stoi spora grupa przeciwników. Nie wchodź na główny plac, tylko wejdź na dach budowli korzystając ze schodów od strony uliczki, a potem zejdź po drugiej stronie korzystając z drabiny.

Ustaw się w dogodnym miejscu i ściągnij do siebie Deacona gwizdem

Podejdź do narożnika budynku z prawej i ustaw się za osłoną. Następnie gwizdnij. Powinien w twoim kierunku udać się wartownik stojący przy wejściu do hangaru. Załatw go, a potem powtórz całą akcję - uda ci się zwabić następnego strażnika, a w końcu samego Deacona (obrazek powyżej), którego zabij z bliska lub strzelając mu w głowę. Następnie ucieknij po drabinie i przez dach, aby nie wdawać się w strzelaninę z pozostałymi rywalami.


Misja: Skonfrontuj się z „Czteropalczastym" Charliem

Kiedy biznes przeciwnika splajtuje w wyniku twoich powyższych poczynań wróć na przystanek autobusowy, gdzie na ławce poczekaj na Donovana. Ten opowie ci o bossie, którego masz załatwić.

Zwabiaj pojedynczych rywali i eliminuj ich z dala od kompanów

Przejdź przez ulicę i udaj się w lewo. Dotrzesz do placu ze śmietnikami i czerwonym murem. Wejdź w uliczkę za nim, a znajdziesz się między kościołem, a budynkiem, w którym przebywa Charlie. Skieruj się do tego ostatniego. Zbliż się do wejścia do budowli i zacznij wyciągać gwizdaniem jednego strażnika po drugim (obrazek powyżej).

Druga możliwość, to zlokalizowanie w przejściu między kościołem, a kryjówką rusztowania. Jeśli wejdziesz na jego szczyt, to z prawej strony zobaczysz boczne wejście do budynku. Możesz z niego skorzystać i gwizdaniem ściągnąć i załatwić strażników w sąsiednim pomieszczeniu.

Zdecyduj czy zabijesz Charliego czy też wcielisz go do swojego oddziału

Następnie wejdź do kryjówki i skieruj się w stronę gabinetu. Stań przy ścianie i podsłuchaj rozmowę (obrazek powyżej). Następnie cofnij się za osłonę z prawej i poczekaj, aż z pokoju wyjdzie przeciwnik, którego wyeliminuj.


Spis treści: Mafia 3 - Poradnik, Solucja

Następnie: Mafia 3 - Delray Hollow: Pomodlisz się w drodze - Zabij Ritchiego Douceta


Na koniec dostań się do Charliego i zabij go (przypływ gotówki) lub zwerbuj do swojej „drużyny" (zysk dla interesów). Po przejęciu biznesu powierz go Cassandrze.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze