Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Logiczne The Witness z aktualizacją PS4 Pro

Dwa tryby w 4K.

Zgodnie z obietnicami z września, niezależne studio Thekla Inc. opublikowało aktualizację gry logicznej The Witness, rozszerzając ją o wsparcie dla możliwości PS4 Pro.

Osoby, które korzystają z nowej konsoli podpiętej do standardowych telewizorów 1080p otrzymają obraz właśnie w tej rozdzielczości, w 60 klatkach na sekundę i z wygładzaniem krawędzi 4x MSAA.

Warto przypomnieć, że na bazowym PS4 produkcja działa w 900p i 60 FPS, z 2x MSAA.

Jeśli jednak posiadamy ekran 4K, możemy wybrać jeden z dwóch trybów wyświetlania obrazu:

  • 1440p, 60 FPS, 2x MSAA, z tekstem i interfejsem w 4K,
  • 4K, 30 FPS, 2x MSAA.
Pastelowa oprawa zapewne zyska w 4K

Twórcy dodają, że tą drugą możliwość wprowadzono na prośbę graczy. The Witness nie jest dynamiczną strzelanką i większość czasu spędzamy na rozwiązywaniu statycznych zagadek logicznych, więc 30 klatek na sekundę nie będzie większym problemem, a pastelowa oprawa graficzna zapewne zyskuje w natywnym 4K.

Weekendowa aktualizacja dodaje również wsparcie HDR dla posiadaczy odpowiednich telewizorów, także na standardowym PS4. Na starszej konsoli należy wcześniej upewnić się, że zainstalowaliśmy najnowsze oprogramowanie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze