Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS Plus: marzec 2019 - pełna oferta

Call of Duty: Modern Warfare Remastered i The Witness.

Przedstawiciele koncernu Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które w marcu bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy zainteresowani abonenci usługi PlayStation Plus.

Na PS4 pojawiło się między innymi Call of Duty: Modern Warfare Remastered, czyli odświeżona wersja pierwszej odsłony cyklu osadzonej w czasach współczesnych. Nowe wydanie oferuje udoskonaloną względem pierwowzoru oprawę wizualną. Wcielamy się w kilka różnych postaci.

Posiadacze konsoli otrzymali również The Witness - produkcję logiczną przygotowaną przez Jonathana Blowa, a więc twórcę uznanego Braid. Gracze trafiają na tropikalną wyspę, gdzie muszą rozwiązać szereg zróżnicowanych zagadek.

Od 5 marca w ofercie PS Plus dostępne są:

  • Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4)
  • The Witness (PS4)

Od 5 marca z oferty zniknęły:

  • For Honor (PS4)
  • Hitman (PS4)

Warto zaznaczyć, że marzec jest pierwszym miesiącem, w którym Sony nie udostępni gier dla posiadaczy PS3 i PS Vita. W związku z tym tytuły z lutego będą dostępne nieco dłużej niż zazwyczaj - do 8 marca.

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące lub 33 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze