Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Witness za darmo w Epic Games Store

Przez dwa tygodnie.

Prowadzony przez twórców Fortnite cyfrowy sklep Epic Games Store udostępnił za darmo kolejną produkcję - logiczne The Witness od projektanta odpowiedzialnego za platformowe Braid.

Aby zdobyć bezpłatną kopię gry, na karcie tytułu należy wcisnąć przycisk „Za darmo”. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta ograniczona jest czasowo i potrwa jedynie przez 14 dni - do 18 kwietnia.

W The Witness gracze trafiają na wielką, tajemniczą wyspę. Aby się z niej wydostać, muszą znaleźć specjalne panele i rozwiązać szereg zróżnicowanych łamigłówek. Wydarzenia przedstawiono z perspektywy pierwszej osoby.

Akcję The Witness osadzono na tajemniczej wyspie

Po przygotowanym przez deweloperów obszarze można poruszać się bez większych ograniczeń. W trakcie rozgrywki użytkownicy starają się nie tylko rozwikłać zagadki, ale i odkryć, gdzie zniknęli wszyscy mieszkańcy.

Jednocześnie poinformowano, że od 18 kwietnia klienci Epic Games Store pobiorą za darmo Transistor od twórców Bastion ze studia Supergiant Games. Wcielamy się w piosenkarkę o imieniu Red, która wchodzi w posiadanie tajemniczego miecza, potrafiącego mówić. Razem uciekają przed siłami opresyjnej organizacji.

Źródło: Epic Games Store

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze