Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Koreański hit - wrażenia z Lost Ark

Droga do endgame'u.

Darmowe Lost Ark zadebiutowało wczoraj na Steamie. Setki tysięcy graczy rozpoczęły już przygodę - i my także. W naszym materiale przedstawiamy pierwsze wrażenia, fragmenty rozgrywki z dungeonu i eksploracji w kampanii.

Produkcja studia Tripod to MMO, nie sposób więc zrecenzować ją niedługo po premierze. Na to przyjdzie pora po kilku tygodniach intensywnej gry, no i - rzecz jasna - po testowaniu aktywności w tak zwanym endgamie.

Rozgrywka oparta jest na założeniach gier ARPG, czyli produkcji w stylu Diablo. Z tą różnicą, że właściwie wszystkie klasy specjalizują się w obrażeniach obszarowych - bardzo często atakujemy jednym ciosem czy zaklęciem wielu przeciwników jednocześnie. Jest to z pewnością szalenie efektowne.

Opóźnienie premiery Lost Ark na zachodzie zdecydowanie wyszło użytkownikom z Europy czy Stanów na dobre. Otrzymujemy bowiem produkcję przepełnioną po brzegi różnorodną zawartością, szczególnie po osiągnięciu 50 poziomu doświadczenia.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze

More Video

Najnowsze artykuły