Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Humankind - armia: jak rozdzielić jednostki

Tworzenie kilku armii z jednej, komenda Przenieś.

Od tego jak szybko uda ci się odkryć mapę zależą twoje szanse na zwycięstwo w Humankind. Cały proces możesz przyspieszyć posiadając wiele mniejszych armii. Z tej strony dowiesz się jak rozdzielać większą grupę na poszczególne jednostki.

Do każdej twojej armii możesz rekrutować nowe jednostki, dzięki czemu zwiększy się jej siła, co w rezultacie pozwoli ci łatwiej pokonywać wrogów. Czasami jednak lepiej posiadać wiele mniejszych grup, nawet składających się z pojedynczych jednostek.

By rozdzielić istniejącą już armię zaznacz ją, a następnie kliknij na jednostkę (1), którą chcesz od niej odpiąć. Potem kliknij na przycisk przenieś (2) i wskaż miejsce na mapie, do którego chcesz ją skierować. Po chwili oddział odłączy się od grupy i powędruje do wskazanego punktu, tworząc oddzielną armię.

Od tego momentu możesz wydawać polecenia starej armii jak i nowej. Obie grupy mają pełne uprawnienia - mogą poruszać się po mapie, atakować wrogów, a także zakładać posterunki. Możesz też w dowolnym momencie podłączyć jednostkę na nowo do poprzedniej grupy wysyłając jeden oddział na drugi.

Poprzednio: Humankind - dyplomacja, sojusze, relacje

Spis treści: Humankind - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Humankind - jak zmienić cywilizację

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze