Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror Sons of the Forest zalicza opóźnienie

Kontynuacja udanego The Forest.

Sons of the Forest, kontynuacja udanego survival horroru The Forest, zaliczyło opóźnienie. Gra ukaże się dopiero w październiku, a nie - jak dotychczas planowano - w maju obecnego roku.

To kolejna zmiana planów w historii oczekiwanej produkcji. Zapowiedziany dwa lata temu na imprezie The Game Awards sequel miał pierwotnie zadebiutować jeszcze w ubiegłym roku. Gra zmierza na PC.

„W ostatnich tygodniach zdaliśmy sobie sprawę, że data premiery planowana na maj była zbyt optymistyczna” - przyznają otwarcie twórcy z Endnight Games na Twitterze.

„Aby móc zrealizować naszą wizję kolejnego kroku gier z gatunku survival, zdecydowaliśmy się przenieść termin debiutu na październik 2022 roku” - dodano.

Oryginalne The Forest z 2018 roku opowiada o trudnej sztuce przetrwania po katastrofie samolotu. Musimy radzić sobie nie tylko z niesprzyjającymi warunkami, ale także z kanibalistycznymi mutantami.

Z opublikowanych materiałów wynika, że w Sons of the Forest będzie podobnie. W dzień zajmiemy się sztuką przetrwania, a w nocy - walką z agresywnymi mutantami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze