Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitowy survival zeszłego roku jest krok od pełnej wersji. Twórcy pokazali zwiastun

Po roku spędzonym we wczesnym dostępie.

Survival Sons of the Forest - jedna z największych niespodzianek zeszłego roku - zbliża się wielkimi krokami do premiery w wersji 1.0. Twórcy zaprezentowali trailer z nowościami, które zadebiutują w pełnej wersji.

Zgodnie z komunikatem opublikowanym pod koniec zeszłego roku, aktualizacja 1.0 ukaże się 22 lutego, dokładnie dwanaście miesięcy po debiucie w fazie wczesnego dostępu. Największą z zapowiedzianych do tej pory nowości będzie dołączenie do obsady Shawna Ashmore'a - aktora dobrze znanego z filmów, seriali oraz oczywiście gier. Niedawno wcielił się w rolę Tima Breakera w Alan Wake 2.

W Sons of the Forest odegra postać o tym samym imieniu. Timmy - znany graczom z wczesnego dostępu - ma odegrać w historii znaczącą rolę, cokolwiek by to nie oznaczało. W planach jest też sporo nowej zawartości i poprawek - niektóre z nich zaprezentowano już w opublikowanym wczoraj zwiastunie dla serwisu IGN.

Zobacz na YouTube

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas w fazie wczesnego dostępu. Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, co mamy w zanadrzu do wydania wersji 1.0 i później” - pisali twórcy w ramach zapowiedzi pełnej wersji. Wspomniano też o dalszym szlifowaniu szczegółów oraz oraz tajemniczym „elemencie ???”.

Największy wybuch popularności Sons of the Forest ma już dawno za sobą, ale niewykluczone, że premiera pełnej wersji na nowo przyciągnie do gry dziesiątki tysięcy graczy. Z przebiciem rekordu sprzedaży może być jednak ciężko. W zeszłym roku wystarczyły 24 godziny wczesnego dostępu, aby tytuł mógł pochwalić się sprzedażą ponad 2 milionów egzemplarzy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sons of the Forest

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze