Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sons of the Forest opuści Wczesny Dostęp z gwiazdą w obsadzie

W przyszłym roku.

Popularny survival Sons of the Forest opuści w przyszłym roku program Early Access na Steamie. Gra w wersji 1.0 ukaże się 22 lutego - ogłosili deweloperzy ze studia Endnight Games.

Co interesujące, w tym samym okresie do obsady dołączy Shawn Ashmore. Aktora kojarzyć można nie tylko z filmów czy seriali, ale choćby z gier Remedy: Quantum Break oraz - niedawno - Alan Wake 2. W opisywanym horrorze wcieli się Timmy’ego.

Dla zainteresowanych, Timmy to son Erica LeBlanca, protagonisty z pierwszych przygód w lesie pełnym mutantów i kanibali (wydanego pod prostszym tytułem The Forest). Deweloperzy z Endnight Games zapewniają, że pełna wersja produkcji znacznie rozbuduje jego rolę, co wydaje się być logiczne, skoro zaangażowano tak znane nazwisko.

Poza rozszerzoną fabułą w wersji 1.0 nie należy zapewne spodziewać się ogromnych nowościach. Twórcy wspominają o dalszym szlifowaniu szczegółów oraz o „ostatnim elemencie ???” - cokolwiek może to oznaczać.

Mniejsze aktualizacje Sons of the Forest ukażą się jeszcze przed lutowym patchem, ale deweloperzy wyjaśniają, że obecnie koncentrują się już właśnie na tym terminie. „Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas we wczesnym dostępie i jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co mamy w zanadrzu w wersji 1.0 i dalej” - dodano. Wygląda na to, że pełna odsłona nie będzie końcem prac.

Produkcja ukazała się w lutym, więc we Wczesnym Dostępie spędzi niemal dokładnie rok. To chyba całkiem krótko, jak na dzisiejsze standardy. Wystarczyły 24 godziny w programie Early Access, by tytuł mógł pochwalić się sprzedażą ponad 2 milionów egzemplarzy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sons of the Forest

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze