Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Z jakiegoś powodu Sons of the Forest dostało wózki golfowe

Aktualizacja pełna nowości.

Najnowsza aktualizacja Sons of the Forest wzbogaciła rozgrywkę o nowego potężnego przeciwnika, dodatkowy przerywnik filmowy w zakończeniu gry oraz... działające wózki golfowe.

Oczywiście łatka przyniosła także masę ogólnych usprawnień i elementów ułatwiających życie. Jak dowiadujemy się z oficjalnej listy zmian, rzucanie kamieniami to teraz pełnoprawna strategia walki, a budynki zbudowane z tego surowca stały się wytrzymalsze. Gracze otrzymali też opcję zatrzymania rozgrywki podczas przeglądania ekwipunku.

Oprócz tego pojawiły się wspomniane wózki golfowe, które z pewnością pomogą w ucieczce przed kanibalami. Jest również nowa strzelba, którą znajdziemy wyłącznie w jaskiniach. Do gry trafiły także żaby, które urozmaicą swoim rechotaniem pobyt na łonie natury. A jeśli o zwierzętach mowa, gracze będą mogli od teraz ucinać głowy upolowanym zdobyczom by zrobić z nich trofea na ścianę.

Na liście nowości znajdziemy też kolejne elementy wystroju i wyposażenia budowli. Ponadto twórcy wzbogacili wschodnią część mapy o rzeki, wodospady, jeziora, stawy, wioski kanibali i wiele więcej. Dodano także podział wody na czystą i niezanieczyszczoną. Zestawienie wszystkich zmian jest dosyć długie, większość miejsca zajmują jednak naprawy mniej lub bardziej poważnych błędów.

Sons of the Forest znajdziemy aktualnie wyłącznie na Steamie. Tytuł znajduje się w fazie wczesnego dostępu, który potrwa jeszcze co najmniej trzy miesiące. Grę da się jednak skończyć w całości, co pokazali chociażby niektórzy speedrunerzy.

Mimo braku pełnej wersji, tytuł wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem, głównie za sprawą regularnych aktualizacji, a więc i nowości. Zgodnie z informacjami zebranymi przez SteamDB, w ciągu ostatniej doby w grze przebywało ponad 14 tysięcy graczy jednocześnie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Sons of the Forest

PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze