Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War nie do poznania - tak wygląda gra w ustawieniach niższych niż minimalne

Nowe wcielenie Kratosa.

God of War uchodzi za jedną z najładniejszych gier Sony. Pojawienie się produkcji na PC pozwoliło jednak sprawdzić, jak projekt wyglądałby, gdyby jakość grafiki obniżyć poniżej poziomu dozwolonego przez twórców.

Serwis GameSpot opublikował wideo, które pokazuje najnowsze przygody Kratosa uruchomione w tak zwanym trybie „ziemniaka”, czyli w ustawieniach graficznych niższych niż minimalne. Tytuł jest nie do poznania.

Przede wszystkim zniknęły szczegółowe tekstury z modeli postaci i elementów otoczenia. Wirtualny świat jest bardzo sterylny, a główny bohater wygląda niczym ulepiony z gliny - pozbawiony jest na przykład słynnych tatuaży i brwi, a oczy są nienaturalnie czarne.

GameSpot nie wyjaśnia, w jaki sposób obniżono jakość grafiki do wspomnianego poziomu, ale tryb „ziemniaka” nie jest standardowo dostępny. Dziennikarze zapewne musieli dokonać stosownych modyfikacji w ustawieniach systemu Windows.

s

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze