Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 - pauza, wstrzymaj grę: jak zatrzymać rozgrywkę

Gdy gra nie zatrzymuje się po wejściu do menu.

W trakcie rozgrywki w Farming Simulator 22 z pewnością zauważyłeś, że gra nie zatrzymuje się nawet wtedy, gdy otworzysz menu główne. Z tej strony dowiesz się jak temu zaradzić i jak faktycznie spauzować rozgrywkę.

Rozgrywka Farming Simulator 22 odbywa się standardowo w czasie rzeczywistym - jedna godzina w grze odpowiada jednej godzinie w świecie realnym. Możesz wpływać na szybkość upływającego czasu - co wyjaśniamy na stronie czas: przyspieszanie i spowalnianie.

Możesz też jednak całkowicie zatrzymać rozgrywkę. Jednakże, zwykłe wejście do menu gry czy opcji nie wystarczy. W tym celu otwórz menu za pomocą klawisza Esc (przyciski Menu i Options dla konsol Xbox i PlayStation) i przejdź do zakładki ustawienia gry (1).

Tutaj zwróć uwagę na opcję wstrzymaj grę (2). Kliknięcie na ten przycisk pozwoli ci spauzować rozgrywkę. Czas przestanie upływać, a ty będziesz mógł na spokojnie rozplanować kolejne akcje. Pamiętaj jednak, że w tym trybie niektóre rzeczy mogą być niedostępne - tak jak sklep.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - odwiedź, szybka podróż: jak korzystać

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze