Skip to main content

Farming Simulator 22 - poziom trudności: różnice, który wybrać

Nowy rolnik, kierownik gospodarstwa, zacznij od zera.

Na początku rozgrywki w Farming Simulator 22 musisz określić poziom trudności, który rzutuje na pierwsze godziny zabawy. Z tej strony dowiesz się jakie opcje są dostępne i jak zmieniają one rozgrywkę.

Rozpoczynając rozgrywkę masz do wyboru trzy warianty poziomu trudności:

  • Nowy rolnik (1) - jest to łatwy poziom trudności, w którym startujesz z zakupioną ziemią, kilkoma budynkami i podstawowymi narzędziami. Jeśli uruchomisz grę na mapie Elmcreek, dodatkowo będziesz mógł rozegrać samouczek;
  • Kierownik gospodarstwa (2) - oznaczony przez grę jako średni. Tutaj startujesz bez jakichkolwiek ziem, budynków i sprzętu, masz jednak aż 1,5 mln euro na start. Jest to dobry wariant dla kogoś, kto chce od zera rozplanować swoje gospodarstwo;
  • Zacznij od zera (3) - trudny poziom, w którym rozpoczynasz wyłącznie z 500 tysiącami euro. Nie masz żadnego sprzętu, terenów ani budynków, w dodatku ceny sprzedaży są pomniejszone. Jest to tryb zarezerwowany wyłącznie dla weteranów serii i osób szukających wyzwań.

Jeśli to twój pierwszy kontakt z Farming Simulator 22, bezapelacyjnie wybierz opcję Nowy rolnik. Znacznie łatwiej odnaleźć się w rozgrywce, nie musisz też kupować żadnego sprzętu, by uprawiać pola i móc zarabiać.

Pamiętaj, że poziomu trudności nie możesz potem zmienić. Jednakże, jako że w grze są trzy gniazda zapis, możesz rozpocząć nową przygodę i spróbować sił z większym wyzwaniem.

Następnie: Farming Simulator 22 - poziom trudności: dni w miesiącu, ustawienia

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - zapisywanie gry: automatyczny zapis

Zobacz także