Skip to main content

Farming Simulator 22 to hit. Sprzedano 3 miliony egzemplarzy rolniczego symulatora

W planach nowe treści.

Giants Software poinformowało, że Farming Simulator 22 - nowa odsłona popularnych symulatorów rolniczych - sprzedała się dotychczas w 3 milionach egzemplarzy.

Wynik osiągnięto w dziewięć tygodni od premiery, czyli listopada ubiegłego roku. W wystosowanym komunikacie deweloperzy podkreślają, że rezultat uwzględnia dane pochodzące z całego świata.

Farming Simulator 22 radzi sobie więc lepiej niż poprzednia część serii wydana na PC i konsolach. Odsłona z numerem 19 w tytule w nieco ponad pół roku od debiutu znalazła bowiem 2 miliony nabywców.

Zobacz na YouTube

Twórcy przypomnieli, że zamierzają rozbudowywać grę o dodatkowe treści - płatne i darmowe. Przepustka sezonowa zaoferuje nowe elementy i jedno duże rozszerzenie. Produkcja otrzymała już bezpłatną aktualizację, wprowadzającą między innymi 16 maszyn.

- Chciałbym podziękować naszej społeczności graczy, moderom, influencerom, partnerom oraz wszystkim tym, którzy odgrywają rolę w utrzymaniu naszego ekosystemu - stwierdził Christian Ammann, dyrektor generalny Giants Software.

Zobacz także