Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS Plus na październik oficjalnie. W pakiecie The Callisto Protocol

Potwory, kowboje i traktory.

Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia - w październikowym PS Plus faktycznie znajduje się The Callisto Protocol. Jest też Farming Simulator 22 i Weird West.

Najbardziej smakowitym kąskiem dla większości graczy będzie właśnie The Callisto Protocol. To gra, która powstała pod przewodnictwem Glena Schofielda, weterana serii Dead Space - i rzeczywiście trudno nie zauważyć mocnej inspiracji przygodami Isaaca Clarke'a. Ekipa Striking Distance Studios mocniej postawiła jednak na walkę wręcz, tworząc dość nietypową dla horroru mieszankę.

Gra nieco podzieliła recenzentów i graczy, bo niektórzy uważają, że nie dorasta Dead Space do pięt, a inni oceniają ją zdecydowanie pobłażliwiej. Tytuł nie sprzedał się zbyt dobrze - według raportów, wydawca liczył na 5 milionów egzemplarzy, tymczasem gra do końca 2023 roku osiągnęła podobno 3 miliony. Najprawdopodobniej to fiasko było przyczyną opuszczenia Striking Distance Studios przez wspomnianego Glena Schofielda, który jeszcze do niedawna piastował stanowisko szefa studia.

Farming Simulator 22 to „prawie” najnowsza wersja gry dla fanów rolnictwa (jest jeszcze FS 23), a Weird West jest izometrycznym RPG osadzonym w mrocznej wersji Dzikiego Zachodu.

Gry będzie można dodać do konta w okresie od 3 października do 6 listopada. Wkrótce upływa zatem okres na odebranie pakietu wrześniowego, zawierającego Saints Row, Black Desert - Traveler Edition oraz Generation Zero.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Farming Simulator 22

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Mac

The Callisto Protocol

PS5, Xbox Series X/S, PC

See 1 more

Weird West

PC

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze