Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 - kontrakty: misje od innych rolników

Jak przyjmować i wykonywać kontrakty.

Kontrakty to swoiste misje poboczne dostępne w Farming Simulator 22. Za ich sprawą możesz wykonać dodatkowe prace na rzecz innego rolnika - za co otrzymasz zapłatę. Z tej strony dowiesz się jak akceptować te zlecenia i kiedy się ich podejmować.

W pierwszej kolejności otwórz menu gry za pomocą klawisza Esc (przyciski Menu i Options dla konsol Xbox i PlayStation) i przejdź do zakładki Kontrakty (1). W nowym oknie znajdziesz listę misji (2), których możesz się podjąć.

Po kliknięciu na którąkolwiek otrzymasz szczegółowe informacje - jak zapłata za wykonanie usługi (3), miejsce wykonania misji (4), a także potrzebny sprzęt (5). Jeśli nie masz wymaganych maszyn, możesz pożyczyć przedmioty (6) na czas trwania kontraktu - choć uszczupli to nieco zapłatę za misję.

Gdy zdecydujesz się na dany kontrakt, kliknij po prostu w ikonkę przyjmij kontrakt (7). Od tego momentu możesz podjąć się wykonywania tej misji. Gdy w pełni ją wykonasz, otrzymasz zapłatę od zlecającego.

Kontrakty to świetny sposób na podreperowanie budżetu gospodarstwa, szczególnie w trakcie pierwszych godzin rozgrywki. Jeśli masz wolną chwilę, warto podjąć się dodatkowego zlecenia - nawet jeśli nie dla zapłaty, to dla możliwości wypróbowania nowego sprzętu.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - handel: jak sprawdzić ceny, wahania sezonowe

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze