Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 - handel: jak sprawdzić ceny, wahania sezonowe

W jaki sposób sprawdzić ceny poszczególnych roślin, kiedy sprzedawać.

Wszystkie zebrane plony w Farming Simulator 22 możesz sprzedawać, by zarabiać pieniądze i inwestować je w rozwój gospodarstwa. Jak jednak sprawdzić wcześniej ceny, a także ich sezonowe wahania? Tego dowiesz się z niniejszej strony.

By sprawdzić ceny otwórz menu za pomocą klawisza Esc (przyciski Menu i Options dla konsol Xbox i PlayStation) i przejdź do zakładki Ceny / 1000 L (1).

Znajdziesz tutaj listę produktów (2), które występują w grze. Przy każdej z nich masz też informacje o magazynowanych ilościach (3) - zasobach, które przetrzymujesz w silosach.

Po kliknięciu na dowolną pozycję wyświetlą się jej ceny za 1000l (4) na każdej ze stacji. Możesz też sprawdzić zmiany cen w ostatnim czasie. W tym celu wciśnij przycisk pokaż wahania cen (5).

Informacje w prawym oknie zmienią się. Teraz będziesz widział zmianę cen danego produktu w konkretnych miesiącach. Zielone linie (6) oznaczają wzrosty, z kolei czerwone (7) to spadki uśrednionej ceny.

Wykorzystaj to okno, by poznać aktualne ceny produktów i zaplanować ich sprzedaż. Czasami może bardziej opłacić ci się przechować produkt w silosach i sprzedać go dopiero wtedy, gdy znacząco wzrośnie na nim cena.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - pogoda: wpływ na uprawy, jak sprawdzić

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Farming Simulator 22

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Mac

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze