Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 jako gra w rzucie izometrycznym - screeny od fana

Powrót do przeszłości.

Część graczy narzeka, że wraz z każdą kolejną odsłoną serii Fallout, Bethesda coraz bardziej oddala się założeń pierwszych odsłon serii od Interplay i Black Isle, tworząc produkcje coraz bardziej zbliżone do strzelanek.

Co by było, gdyby najnowsza część nadal stawiała na rzut izometryczny? Takie podejście postanowił sprawdzić użytkownik serwisu społecznościowego Reddit o pseudonimie „Yttriumtyclief”.

O podobnym projekcie wspominaliśmy już przed premierą Fallout 4, lecz wtedy ilustracje były w całości wizją fana. Teraz mamy do czynienia ze screenami bezpośrednio gry, lecz oczywiście z perspektywą zmodyfikowaną dzięki poleceniom konsoli.

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się całkiem imponująco i ma swój urok. Co więcej, w takiej perspektywie teoretycznie możliwa jest rozgrywka, choć „Yttriumtyclief” nie podał dokładnie, jak osiągnąć taki wygląd. Na pewno potrzebne są jednak dalsze prace, ponieważ obecnie problemem jest walka oraz wnętrza budynków.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze