Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Żywiciel rodziny: plecaki z jedzeniem

Jak znaleźć jedzenie dla rodziców Kevina.

Niektóre misje poboczne automatycznie zmieniają porę na noc, gdy je akceptujemy. Żywiciel rodziny to właśnie zadanie tego typu, więc przygotuj się na rozgrywkę po zmroku.

Zadanie można zacząć rozmawiając z chłopcem na dachu (1) w dzielnicy Houndfield, niedaleko szpitala, który zwiedzamy na początku gry. Zagadując chłopaka, dowiesz się, że potrzebuje odzyskać plecaki z jedzeniem. Aiden zaproponuje, że mu pomoże.

Nastanie noc, a ty musisz zmierzać do wyznaczonego celu. Dotarcie na miejsce dachami nie sprawia problemów - zombie są głównie na ulicach. Po dotarciu na miejsce musisz jednak zeskoczyć na ulicę, by wejść do sklepu małym przejściem (2). Jeśli zrobisz to szybko, nie zwrócisz uwagi potworów.

W sklepie, jak wskazuje opis misji na ekranie, musisz przeszukać trzy plecaki (3). Jest tu trochę zombie, ale nie stanowią większego problemu. Większość z nich zresztą śpi.

Gdy zdobędziesz jedzenie, udaj się do domu Kevina i jego rodziców. Gdy dotrzesz do budynku, wejdź do środka oknem na ostatnim piętrze. Idź prosto, w lewo, a potem przejdź dalej (4), a zobaczysz chłopaka.

Wystarczy teraz porozmawiać z Kevinem.

Nieważne, jakich wyborów dokonasz podczas dialogu. Misja zakońćzy się zawsze w taki sam sposób.

Następnie: Dying Light 2 - Woda i błyskawica: parkour z wyskoczniami

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Walka o wodę: Patricia i Maria

Komentarze