Skip to main content

Dying Light 2 - Woda i błyskawica: parkour z wyskoczniami

Szybka dostawa.

Woda i błyskawica to jedno z kilku zadań pobocznych w Dying Light 2, które związane są z wyzwaniami parkour. Pora więc przetestować swoją szybkość i umiejętności pokonywania przeszkód.

Zleceniodawca to dostawca wody (1), którego spotkasz na jednym z dachów w Horseshoe, na południu regionu. Porozmawiaj z nim, by rozpocząć misję.

Żeby rozpocząć wyzwanie po rozmowie, podejdź do butelek (2) stojących zaraz na prawo od zleceniodawcy. Po prostu wejdź z nimi w interakcję, by zobaczyć okno startowe wyzwania. Rozpocznij je.

Wyzwanie jest takie, jak inne - musisz po prostu biec do kolejnych punktów kontrolnych. Tutaj jednak kluczowe jest zwracanie uwagi na wyskocznie (3).

Wyskocznie zawsze mają narysowany krzyżyk - czasem na żółtym tle, czasem na niebieskim. Gdy skoczysz będąc na wyskoczni, wylecisz wysoko w górę. Tylko używając tych wyskoczni w tym wyzwaniu osiągniesz najlepszy wynik, choć nie jest on wymagany, by w ogóle zaliczyć misję.

Zadanie zakończy się, kiedy zaliczysz wszystkie punkty kontrolne w wyznaczonym - najgorszym nawet z wymienionych - czasie. Wyzwanie możesz powtarzać.

Następnie: Dying Light 2 - Uciekinierzy: Wash i Chloe

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Żywiciel rodziny: plecaki z jedzeniem

Read this next