Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Driveclub otrzyma dziś system pogodowy

W ramach darmowej aktualizacji.

Gra wyścigowa Driveclub otrzyma dzisiaj darmową aktualizację na PlayStation 4, wprowadzającą zapowiadany przed premierą system zmiennej pogody.

Opcję ogłoszono w czerwcu, ale twórcy przyznali, że potrzebują więcej czasu na jej dokończenie i nie zdążą z publikacją na premierę, która odbyła się w październiku, po roku opóźnienia.

Dynamiczny system pogodowy zapewni silne wiatry, deszcz, śnieg i „wszystko pomiędzy”, a warunki będą płynnie zmieniały się w czasie trwania wyścigów i wpłyną na model jazdy. Aktualizacja obejmuje 1,4 GB plików i wprowadza też dwie nowe trasy i szereg mniejszych poprawek.

Driveclub wydano w październiku tego roku, ale bardzo szybko na jaw wyszły duże problemy z serwerami. Evolution Studios zapewniało, że podobnych kłopotów nie zauważono podczas testów przed debiutem. Nadal nie wiadomo, kiedy dostępna będzie darmowa wersja PlayStation Plus.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze