Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Reżyser DriveClub pracuje nad całkiem nową serią

Nie będzie to gra wyścigowa.

Paul Rustchynsky, w przeszłości reżyser DriveClub i projektant MotorStorm, zajmuje się obecnie projektem dla Avalanche Studios. Pracuje w nowym oddziale w Liverpoolu, założonym latem ubiegłego roku.

„W 2021 roku założyliśmy nowe biuro w Liverpoolu, co było dla mnie ekscytującym momentem i realizacją jednego z celów w karierze. W 2022 roku ogłosimy tytuł, nad którym pracujemy” - napisał na Twitterze.

„Tonując oczekiwania, nie jest to gra wyścigowa. Przepraszam więc, ale nie będzie to sequel DriveClub, następca MotorSport czy Onrush. To coś całkiem innego niż moje poprzednie dokonania” - wyjaśnił Rustchynsky.

Cover image for YouTube videoDriveClub - Gameplay

Jak dodał, projekt nie bazuje także na żadnej istniejącej licencji, więc będzie całkiem nową marką.

Evolution Studios - odpowiedzialne za DriveClub - zamknięto w 2016 roku, a większość pracowników - w tym reżyser - przeszła do Codemasters, które jest teraz częścią Electronic Arts.

Zespół odpowiadał za Onrush z 2018 roku, lecz premiera tytułu zakończyła się rozczarowaniem. Część deweloperów podobno zwolniono, w tym rzekomo także Rustchynskiego. Resztę przesunięto do innych obowiązków, jak Dirt 5.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Driveclub

PS4

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze