Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ostatnia aktualizacja DriveClub to 15 nowych tras

Imponujące pożegnanie.

Evolution Studios zostało zamknięte wcześniej w tym roku, lecz wyścigowe DriveClub żyje dalej i otrzymało właśnie sporą, pożegnalną aktualizację od deweloperów.

Darmowa łatka obejmuje imponując 5,75 GB danych i dodaje piętnaście miejskich torów, które debiutowały w odsłonie DriveClub VR na sprzęt rzeczywistości wirtualnej.

Odwiedzamy szereg różnych lokacji: Gujo w Japoni, Ashii w Indiach, Iquique w Chile, Port of Vancouver w Kanadzie czy Bryggen w Norwegii.

Lista zmian i nowości obejmuje także wiadomość od deweloperów: „Dziękujemy za wsparcie. Dziękujemy za oddanie. Żegnajcie” - czytamy w komunikacie.

Wygląd na to, że mamy do czynienia z ostatnią aktualizacją DriveClub. Nie jest więc jasne, czy imponująca pod względem oprawy produkcja doczeka się wsparcia na PS4 Pro.

Evolution Studios zamknięto w marcu tego roku. Decyzja była efektem „zmian w strukturze europejskich studiów” związanych z Sony i stałego „procesu analizowania Worldwide Studios”.

Większość pracowników przejęło brytyjskie Codemasters, odpowiedzialnego za serie Dirt czy Grid. Nowy właściciel chwalił się, że tym samym powstało największe studio skupiające się na produkcjach wyścigowych.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze