Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony usunie DriveClub z PS Store i wyłączy serwery

Gra dostępna w sprzedaży tylko do sierpnia.

Sony poinformowało, że z dniem 31 sierpnia usunie DriveClub, DriveClub VR oraz DriveClub Bikes ze sprzedaży, a 31 marca 2020 roku wyłączy serwery wspomnianych produkcji, uniemożliwiając dalszą rozgrywkę wieloosobową.

Po 31 marca pozostaną jedynie funkcje związane z zabawą solo. Zabraknie więc wydarzeń, turniejów i wyzwań online.

Osoby, które nabyły omawiane tytuły do 31 sierpnia, zachowają gry w bibliotece. Możliwe będzie też ponowne pobranie - po uprzednim kupieniu.

DriveClub pozwala prowadzić prawdziwe modele samochodów i oferuje zręcznościowy model jazdy

DriveClub to wydana w 2014 roku gra wyścigowa na wyłączność PlayStation 4, opracowana przez studio Evolution - twórców MotorStorm. Gracze dołączają do klubów i wspólnymi siłami zwiększają reputację zespołu.

W 2015 roku ukazał się samodzielny dodatek DriveClub Bikes, który wprowadził możliwość kierowania motocyklami. Rok później wydano DriveClub VR, czyli odświeżoną wersję tytułu, przystosowaną do rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości.

„DriveClub to piękne, samochodowe widowisko, przyciągające do ekranu na dłużej dzięki systemowi wyzwań. Co najważniejsze, oferuje niezwykle przyjemny model jazdy” - głosi nasza recenzja DriveClub.

Źródło: Sony

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze