Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - Wypad do miasta (zlecenie)

Ada Tucker prosi bohatera o uwolnienie jej człowieka o imieniu Larsen.

Jest to zadanie dodatkowe, które będziesz mógł wykonać dla Ady Tucker wraz z postępami w kampanii fabularnej (mniej więcej w momencie odwiedzin Boozera po przeprowadzonej operacji).

Udaj się do Ady i porozmawiaj z nią. Szefowa obozu Hot Springs poprosi bohatera, aby udał się do miasteczka położonego na północny wschód od obozu i spróbował namierzyć jednego z jej ludzi o imieniu Larsen.

Przed wyruszeniem na misję warto uzupełnić zapasy amunicji i przygotować sobie arsenał. Po uczynieniu tego udaj się do miasteczka i zlokalizuj budynek nieopodal stacji paliw. Warto skorzystać z lornetki, aby oznaczyć pilnujących go wrogów (1).

Zajmij dogodną pozycję i rozpocznij walkę. W jej trakcie warto ostrzelać kanister (2) przed wejściem - eksplozja i ogień mogą nieco przetrzebić szeregi rywali.

W trakcie starcia w miasteczku mogą też pojawić się wilki. Jeśli zaatakują przeciwników, to nie zabijaj ich tylko skorzystaj z tego, że pomagają bohaterowi. Po oczyszczeniu terenu wejdź do budynku i rozpraw się z niedobitkami. Następnie wejdź po schodach na górę i podejdź do uwięzionego Larsena (3).

Rozpocznie się scenka, w której bohater uwolni więźnia. Teraz wystarczy wrócić do motocykla i powiadomić o powodzeniu misji Tucker, co zakończy zadanie.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze