Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CoD Warzone - sezon 2: nowości i zmiany, kiedy start

Premiera i informacje.

Zbliża się kolejny sezon rozgrywek w Call of Duty Warzone, a przy okazji także w Black Ops: Cold War. Tutaj skupiamy się jednak na nadchodzących w drugim sezonie nowościach w battle royale od Activision.

Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące daty startu sezonu, a także wszystkich istotnych zmian, których mogą oczekiwać użytkownicy.


Data premiery

Sezon 2 Warzone rozpocznie się 25 lutego (czwartek) na wszystkich platformach, czyli na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Przed tym terminem deweloperzy ujawnią pełną listę nowości.

Zawitamy do dżungli?

Nowości - bronie, mapa, zombie

Twórcy nie ujawnili listy nowych rodzajów broni, które pojawią się w 2 sezonie, ale fani zauważyli w materiałach promocyjnych karabin szturmowy Galil. Można się domyślać, że ta właśnie broń będzie dostępna od 25 lutego w Warzone. Dostrzeżono też nową kuszę.

Wprowadzenie nowej mapy też nie zostało potwierdzone, ale plotki na temat nowej lokacji pojawiały się już w 2019 roku. Co ważne, chodzi o duży obszar wielkości Werdańska - podstawowej mapy obecnej teraz w Warzone.

Sceny z powyższego trailera rozgrywają się w dżungli w południowo-wschodniej Azji, podczas okresu zimnej wojny. Możliwe, że tak właśnie będzie wyglądać nowa lokacja w Warzone.

Bardziej prawdopodobne wydaje się natomiast wprowadzenie do Warzone zombie, na wzór rozwiązania z Blackout z Black Ops 4. W zwiastunie postacie mówią bowiem o Nova 6, czyli broni biochemicznej, która została wynaleziona przez nazistowskich i sowieckich naukowców w czasach II wojny światowej.

Gracze odnaleźli już poza tym pierwsze ślady nieumarłych - choćby maszynę wyzwań z trybu Zombie z Cold War. Spekulacje fanów zakładają, że broń biologiczna najpierw sprowadzi do Werdańska żywe trupy, a później zupełnie zniszczy mapę - i właśnie wtedy (na przykład 10 marca, na rocznicę premiery Warzone) wprowadzona zostanie nowa lokacja. To jednak tylko teorie.

Maszynę z trybu Zombie znaleziono w szpitalu w Werdańsku

Otrzymamy też kilku nowych Operatorów, a więc skórki postaci.

Poza tym, deweloperzy z pewnością przygotowują kolejną aktualizację balansu broni i różnych poprawek. Nie ujawniono jednak jeszcze szczegółów na temat zawrtości patcha, który rozpocznie 2 sezon w Warzone.

O autorze
Komentarze