Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Child of Light ukaże się w wersji pudełkowej

Oraz: zwiastun trybu kooperacji.

Ubisoft ogłosił, że planuje wydać Child of Light także w wersji pudełkowej - wcześniej mówiło się jedynie o edycji cyfrowej dla gry RPG.

Fizyczne „Deluxe Edition” ukaże się tylko w wersji PlayStation 3, PS4 i PC, w Europie, w określonych sklepach. Pozostałe platformy docelowe to Xbox 360, Xbox One i Wii U.

W zestawie znajdziemy plakat projektu Yoshitaki Amano, 24-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi oraz stylowy brelok na klucze - Igniculus, wzorowany na towarzyszu głównej bohaterki. W samej grze otrzymamy także dodatkowe zadanie, postać oraz tajemniczy „pakiet znajdziek”.

Co więcej, edycje PlayStation 3 i PS4 oferowane będą w systemie cross-buy, gdzie zakup na jedną platformę oznacza automatyczny dostęp do kopii na drugi system, bez dodatkowych opłat.

Bohaterką w Child of Light jest księżniczka Aurora, która po powrocie do swojego królestwa odkrywa, że wszyscy mieszkańcy zostali zamienieni w kruki. Dziewczyna wyrusza więc w podróż, starając się znaleźć źródło klątwy. W grze zaimplementowano turowy system walki.

Podczas rozgrywki będziemy uczestniczyć nie tylko w starciach. Dokonamy też różnych wyborów, porozmawiamy z wieloma postaciami, odnajdziemy ukryte skarby. Będziemy mogli też zostawiać w świecie gry wiadomości, które pomogą naszym znajomym.

Gra określana jest jako „hołd dla japońskich gier RPG”. Premiera 30 kwietnia.

Francuski wydawca opublikował także nowy zwiastun, koncentrujący się na rozgrywce w kooperacji:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze