Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft rozwija „nowe projekty” w uniwersum Child of Light

Powstanie sequel?

Uniwersum intrygującego Child of Light od Ubisoftu doczeka się kolejnych gier - ujawnił dyrektor kreatywny tej produkcji.

Patrick Plourde nie potwierdził jednak, że otrzymamy bezpośrednią kontynuację. Na Twitterze napisał za to o „bardzo fajnych projektach” - w liczbie mnogiej.

Deweloper ujawnił tylko, że gracze powrócą w przyszłości do świata Lemurii, nie decydując się na ujawnienie innych szczegółów. Więcej informacji mamy poznać „wkrótce”.

Optymiści mogą spodziewać się zapewne bezpośredniej kontynuacji, z eksploracją dwuwymiarowego świata, szukaniem skarbów, rysunkową grafiką i rymowanymi dialogami. Pesymiści zauważą raczej perspektywę produkcji tytułów mobilnych.

„Podróż po czarodziejskim świecie Lemurii odkrywa przed nami piękną opowieść, przesyconą takimi wartościami, jak przyjaźń, odwaga czy miłość. Ale za baśniową oprawą kryje się znacznie więcej” - napisał Łukasz w recenzji Child of Light.

Cover image for YouTube videoFeatures trailer - Child of Light [PL]

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Child of Light

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo Wii U, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze