Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Child of Light za darmo na PC

Do zatrzymania na zawsze.

Ubisoft udostępnił Child of Light bezpłanie dla wszystkich chętnych. Oferta dotyczy wersji pecetowej. Grę zatrzymać można na zawsze, pod warunkiem że skorzystamy z okazji do 28 marca.

Wystarczy wejść na stronę promocji, zalogować się danymi konta Uplay i wybrać platformę PC (jedyną dostępną). Później pozostaje tylko pobrać produkcję.

Child of Light to wydana w 2014 roku gra inspirowana gatunkiem jRPG. Wcielamy się w księżniczkę, która przemierza baśniową krainę i musi zmierzyć się z siłami Królowej Nocy.

Rozgrywka składa się z eksploracji, odkrywania sekretów, drobnych elementów platformowych oraz walki w systemie Active Time Battle - gdzie na wykonanie akcji mamy określoną ilość czasu, zanim nastąpi kolej na atak przeciwnika.

„Piękna opowieść o przyjaźni, odwadze i miłości. Niezwykła platformówka z elementami RPG” - podsumował grę Łukasz w naszej recenzji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze