Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Child of Light także na PlayStation Vita

Nowa wersja zadebiutuje 2 lipca.

Child of Light trafi na konsolę PlayStation Vita. Premierę zaplanowano na 2 lipca. Gra jest już dostępna na PC, PS3, PS4, X360, Xbox One i Wii U.

Nowa wersja ma kosztować tyle, na ile obecnie wyceniona jest edycja na inne platformy PlayStation, a więc 58 zł. Nie wiadomo jeszcze, czy posiadacze Child of Light na PS3 i PS4 będą mogli pobrać wydanie na Vitę za darmo.

Produkcja studia Ubisoft Montreal łączy elementy platformówki i japońskiego RPG. Istotnym elementem zabawy jest walka, w której zastosowano system Active Time Battle. Przebieg starć przypomina potyczki z podziałem na tury, jednak czas na wydanie rozkazu ataku jest ograniczony.

„Za baśniową oprawą kryje się znacznie więcej. Child of Light skrywa kilka ciekawych metafor, a nawet wykracza poza sferę baśni. Warto przeżyć tę przygodę. Szkoda tylko, że tak szybko się kończy” - pisał w naszej recenzji Łukasz.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze