Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Modern Warfare 2 - mysz i klawiatura na PlayStation i Xbox

Jak skorzystać z pecetowych akcesoriów na konsolach.

Coraz więcej popularnych gier - zwłaszcza sieciowych - oferuje na konsolach grę przy pomocy klawiatury i myszki. O ile gra na padzie jest bardzo wygodna, o tyle czysto pecetowe akcesoria oferują o wiele większą precyzję i szybkość, które dają ogromną przewagę podczas rozgrywki dla wielu graczy. Czy Call of Duty Modern Warfare 2 również oferuje to rozwiązanie?


Na tej stronie:


Czy można używać klawiatury i myszki na konsolach

Tak. Call of Duty Modern Warfare 2 obsługuje klawiatury i myszki na konsolach Xbox One, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Obsługa komputerowych akcesoriów jest w przypadku tych konsol „wbudowana” w system i nie wymaga dodatkowych urządzeń.

Jak włączyć obsługę klawiatury i myszy

  • W przypadku maszyn obecnej generacji, czyli PS5 i Xbox Series X/S, a także w przypadku PS4 i Xbox One, wystarczy podpiąć klawiaturę i mysz do portów USB konsol przed uruchomieniem gry. Akcesoria powinny zostać automatycznie wykryte.
  • W ustawieniach gry można znaleźć sekcję klawiatura i mysz, w której można dostosować układ klawiszy czy różne parametry myszki oraz wybrać domyślne urządzenie służące do celowania (mysz lub gamepad).
  • W przypadku PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro sprawa wygląda podobnie. Choć system PS4 domyślnie nie obsługuje klawiatury i myszki, gra jak najbardziej umożliwia korzystanie z tych akcesoriów.
  • Wystarczy podpiąć klawiaturę i mysz do konsoli oraz zmienić odpowiednie opcje w ustawieniach sterowania.

Spis treści: Call of Duty Modern Warfare 2 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze