Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Snoop Dogg i Nicki Minaj trafią do Call of Duty

Oraz 21 Savage.

Activision ogłosiło, że z okazji obchodzonej w tym roku 50 rocznicy powstania muzyki hip-hopowej, do Call of Duty Warzone 2 i Modern Warfare 2 trafi trójka operatorów wzorowanych na słynnych raperach: Snoop Dogg, Nicki Minaj i 21 Savage. Pojawią się także darmowe przedmioty kosmetyczne, które mogą odebrać wszyscy gracze.

Call of Duty świętuje pół wieku hip-hopu. Z tej okazji każdy otrzyma darmowe hip-hopowe Taśmy Wojenne za zalogowanie się do gry w dniach od 7 sierpnia do 16 sierpnia. Wystarczy po prostu dołączyć do gry w Modern Warfare 2 lub Call of Duty Warzone przez cztery kolejne dni w czasie trwania wydarzenia. Będzie to proste zadanie dla osób, które grają codziennie, albo nawet chociaż w weekendy” - czytamy we wpisie na blogu Call of Duty.

Jak możemy się dowiedzieć, przez pierwsze trzy dni gracze otrzymają Taśmy Wojenne odnoszące się do kolejnych „epok” w świecie rapu - od „Początków” w latach osiemdziesiątych, przez „Złotą erę” lat dziewiećdziesiątych, aż po „Czasy współczesne”, czyli style muzyczne wykreowane po 2000 roku. Za czwarty dzień logowania się do gry użytkownicy otrzymają specjalny wzór broni, który można użyć w każdym trybie online. Gracze otrzymają przedmioty automatycznie po zalogowaniu się do gry.

Nicki Minaj pojawiła się wcześniej w reklamie Call of Duty

Jednocześnie do gry trafi trójka nowych operatorów. Pierwszy z nich wzorowany jest na raperze Snoop Doggu i dostępny będzie od startu sezonu piątego. Muzyk powraca do serii po raz trzeci po kilku latach przerwy. Najpierw zaliczył występ w Call of Duty Ghosts jako opcjonalny pakiet „komentatora” meczu, a następie stał się grywalną postacią w pierwszym Warzone i Call of Duty Vanguard.

Oprócz Dogga, do gry trafi także raperka Nicki Minaj - w zestawie z różową skórką broni - i zostanie udostępniona w trakcie trwania sezonu. Ostatni operator to działający na scenie hip-hopowej od 2014 roku raper 21 Savage, chociaż na ten moment wygląd jego postaci nie został ujawniony. Przypomnijmy, że piąty sezon rozgrywek Call of Duty Modern Warfare 2 i Warzone 2 wystartuje 2 sierpnia tego roku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze