Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Modern Warfare 3 zostanie zapowiedziane podczas specjalnego wydarzenia w Warzone

Event może wystartować lada dzień.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastują, że wkrótce zobaczymy Call of Duty Modern Warfare 3 w akcji. Twórcy szykują specjalne wydarzenie w trybach sieciowych CoD Warzone 2.0.

Od dłuższego czasu mówiło się, że tegoroczna odsłona Call of Duty będzie kontynuacją całkiem udanego Modern Warfare 2 z 2022 roku. Kolejne przecieki zdawały się to potwierdzać, aż w końcu Activision oficjalnie zapowiedziało specjalne wydarzenie dla graczy Call of Duty Warzone 2.0, w trakcie którego będzie można zobaczyć zwiastun najnowszej odsłony (choć nie zdradzono tytułu).

Kolejne wskazówki pochodziły od studia Sledgehammer, które zmieniło swoje logo, zastępując literę E w nazwie odwróconą rzymską liczbą 3 w kolorze czerwonym (znanym z przecieku Monster Energy), a teraz nawet oficjalna strona Call of Duty wzbogaciła się o podstronę poświęcona Modern Warfare 3, choć obecnie witryna wyświetla błąd, co sugeruje, że to tymczasowy placeholder.

Specjalne wydarzenie dostępne będzie w trakcie startującego dziś piątego sezony, jednak nie ujawniono, kiedy dokładnie będzie można wziąć w nim udział. Gracze zauważyli już jednak zmiany dotyczące wejścia do bunkra na jednej z map, co sugeruje, że będziemy mieli do czynienia z akcją przypominającą wcześniejsze eventy związane z zapowiedziami CoD Black Ops Cold War czy CoD Vanguard.

Na razie wiemy, że w specjalnym evencie będziemy świadkami starcia pomiędzy Kompanią Cieni a siłami Konni, w którym stawką będą pojemniki z bronią chemiczną. Możemy podejrzewać, że po zakończeniu wydarzenia gracze będą mogli obejrzeć zwiastun Modern Warfare 3 oraz doświadczą jakiejś formy zniszczenia mapy lub zmasowanego ataku, jak miało to miejsce w poprzednich tego typu akcjach.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze