Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Dynasty Dash Eden-6: hamburgery, dowóz, uciekający czas

Misja poboczne, w której zamieniamy się w dostawcę.

Zadanie dodatkowe w Borderlands, które będziesz mógł rozpocząć po ukończeniu misji głównej o nazwie The Guns of Reliance.

W celu jego rozpoczęcia skieruj się do zajętej wraz z Clayem bazy (strzałka na mapie) i podejdź do tablicy z ogłoszeniami. Po wyświetleniu się misji wystarczy ją zaakceptować.

Następnie skieruj się w stronę znacznika, którym zaznaczono paczkę z hamburgerami (1). Podnieś ją i przygotuj się na dostarczenie pięciu posiłków we wskazane miejsca. Będziesz miał 10 minut na wykonanie zadania, a jeśli chcesz spełnić dodatkowe warunki, to będziesz musiał zmieścić się z limitem 9-minutowym (najtrudniejszy wariant), 5-minutowym lub 2,5-minutowym.

Warto zaznaczyć, że podczas korzystania z mapy czas będzie wstrzymywany. Dobrze jest zatem jej użyć, aby wyznaczyć sobie potencjalną trasę. Wsiądź w pojazd i rozpocznij od najbliższych punktów, a potem kieruj się do kolejnych. Po dotarciu do wybranego miejsca należy podejść do wskazanego budynku i zostawić w zaznaczonym miejscu (2) hamburgera.

Trzeba uważać, bo wokół miejsc pojawia się na ogół sporo wrogów. Nie walcz z nimi, tylko dostarczaj przesyłkę i ruszaj dalej. Jeśli chcesz uzyskać, jak najlepszy wynik czasowy, to niezbędne będzie ostrzeliwanie zaznaczonych na czerwono plakatów (3), rozwieszonych wzdłuż trasy. Zestrzelenie każdego z nich zapewni dodatkowe sekundy.

Jeśli będziesz chciał poprawić wynik czasowy, to po zakończeniu zadania istnieje możliwość jego ponownego rozegrania.

Następnie: Borderlands 3 - Sacked: rezydencja, zwłoki, popiersia, nagrania, Aurelia, Clare

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Capture the Frag: Tyreen, Troy Team, bomba

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze