Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 za darmo w Epic Games Store

Wersja PC, oczywiście.

Epic Games kontynuuje rozdawanie gier w swoim sklepie z grami na PC. Tym razem padło na duży tytuł - Borderlands 3, najnowszą „pełnoprawną” odsłonę serii strzelanek Gearbox Software.

Tradycyjnie, w celu pozyskania produkcji wystarczy udać się na stronę produkcji i kliknąć przycisk „Pobierz”. Oferta obowiązuje przez tydzień.

Tak znaczący tytuł oferowany jest zapewne ze względu na jednoczesne rozpoczęcie kolejnej odsłony promocji „kuponowej” w Epic Games Store. Każdy zakup powyżej 59,99 zł obniżany jest automatycznie o 25-procent.

Jeśli o Borderlands 3 mowa, strzelanka z 2019 roku ponownie pozwala eksterminować hordy przeciwników z wykorzystaniem szalonego arsenału kreatywnego uzbrojenia. Gramy samotnie lub w kooperacji, rozwijając także prowadzoną postać.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze