Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Sacked: rezydencja, zwłoki, popiersia, nagrania, Aurelia, Clare

Misja poboczna, w której rozwiązujemy śledztwo.

Zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które będziesz mógł rozpocząć w trakcie pobytu w rezydencji Jakobsa (Jakobs Manor). Docierasz do niej podczas wykonywana misji fabularnej o nazwie Lair of the Harpy.

Podczas przechodzenia przez pierwszą część rezydencji udaj się do sypialni, znajdującej się na lewo od głównego korytarza. Podejdź do szafy, z której wypadną zwłoki (1) - przyjrzyj im się, co zapoczątkuje zadanie.

Następnie zniszcz popiersie na prawo od kominka i wciśnij przycisk (2), który ma otworzyć skrzynię (3). Okaże się, że jest zablokowana. Aby otworzyć zamki strzel w trzy tarcze znajdujące się za pobliski popiersiami. Dwa z nich (4, 5) są na prawo do skrzyni. Trzecie znajduje się nieco dalej na prawo od łóżka.

Po otworzeniu skrzyni podnieś nagranie i przesłuchaj je, po czym zacznij kierować się w głąb rezydencji. Celem jest dotarcie do pokoju dla służby (6), który znajduje się na lewo od zaciemnionego przejścia. Na miejscu przeszukaj zwłoki i przeczytaj dokument (Eviction Notice).

Kontynuuj podróż po rezydencji, aż dotrzesz do pokoju teatralnego. Po rozwiązaniu zagadki z dźwigniami zeskocz na dół do piwnicy. Zanim ją opuścisz wskocz na beczki (7), a potem na podwyższenie, z którego podnieś leżącą z lewej (8) książkę (A Poem Filled With Love).

Opuść piwnicę i skieruj się do jaskini (Grotto). Przy jednym z kamiennych filarów znajdziesz kolejny dokument (9) - Shopping List. Zapoznaj się z nim i udaj się do następnego, który również jest w jaskini.

Po ich zdobyciu opuść jaskinię i skieruj się do zaznaczonej na mapie Clare. Po tym, jak umrze udaj się do wskazanej chatki, gdzie przestaw łóżko (10) i otwórz odkryty w ten sposób sejf. Po wysłuchaniu ostatniego nagrania wróć do Wainwrighta, co zakończy misję.

Następnie: Borderlands 3 - The Kevin Konundrum: Claptrap, potworki, broń zamrażająca

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Dynasty Dash Eden-6: hamburgery, dowóz, uciekający czas

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze