Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beta średniowiecznego Kingdom Come: Deliverance w przyszłym roku

Z „podstawami” rozgrywki.

Beta średniowiecznej gry RPG Kingdom Come: Deliverance rozpocznie się najpewniej w pierwszym kwartale przyszłego roku - wynika z najnowszego materiału wideo od twórców.

Screen z wersji alpha

Poprzednio mówiło się o rozpoczęciu testów jeszcze zimną tego roku. Obecnie trwa zamknięta faza alpha, ale beta miała wiązać się z publikacją bardziej rozbudowanej wersji w programie Early Access na Steamie.

Wtedy też mamy otrzymać wszystkie bazowe systemy rozgrywki, ogólną fabułę, pierwszą większą bitwę i oblężenie, powiększenie obszaru mapy czy też dodatek w postaci tarcz.

Obecne - ambitne - plany zakładają premierę pełnej wersji latem przyszłego roku, a następnie wydanie konwersji na PlayStation 4 i Xbox One, kilka miesięcy później.

Dostęp do ograniczonej wersji alpha otrzymują osoby, które wspierają prace kwotą co najmniej 45 dolarów (ok. 170 zł). Ostatnio wprowadzono między innymi system przestępstw.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze